نحوه تزئین اتاق کودک

نوشته شده توسط آپادانا

نحوه تزئین اتاق کودک

معمولاً چگونگی تزیین اتاق کودک و چیدمان وسایل در آن به عنوان یکی از دل مشغولی ها و سرگرمی های خانم خانه قرار می گیرد و عرصه بسیار جالبی برای خواست های عاطفی خانواده می باشد.

مهمترین نکته ای که باید برای ایجاد آرامش در اتاق کودک در نظر گرفته شود این است که همان طور که کودک به تدریج رشد می کند باید وسایل اتاقش نیز انعطاف لازم با این رشد را داشته باشند.

قد کودک تقریباً هر روز و هر هفته رشد می کند. بنابراین باید وسایلی که برای او تهیه می کنیم انعطاف لازم را داشته باشند. اشتباهی که گاهی بعضی از خانواده ها مرتکب می شوند این است که بر اساس سلیقه و علایق خود وسایلی را تهیه می کنند که فقط برای مدت کوتاهی قابل استفاده است و یا اینکه کودک را مجبور به استفاده از وسایلی می کنند که با ابعاد فیزیکی او تناسبی ندارد. اما باید دقت شود که وسایل مورد استفاده کودک در شکل گیری شخصیت و تربیت او تأثیر به سزایی دارند و باید در انتخاب آنها دقت فراوانی مبذول شود.

به طور کلی فرم و اندازه اتاق بچه باید بسته به استفاده کننده آن قابل انعطاف باشد. معمولاً مشکل اصلی خانواده ها این است که اتاق بچه مطابق با سلیقه پدر و مادر آماده می شود.

استفاده از رنگهای متضاد در اتاق کودک ممکن است در بعضی از حالات برای او خیلی جالب باشد اما در مواقع دیگر کودک نیاز به رنگ های آرام بخش دارد. دانستن و رعایت این مسایل مستلزم آن است که مادران آموزشهای لازم در این زمینه را دیده و با شخصیت و روحیات کودک خود در سنین مختلف آشنا شوند.

تزئین اتاق کودک باید مهیج و فانتزی باشد. اولین چیزی که باید در دکوراسیون بندی اتاق کودکتان به آن توجه داشته باشید، این است که این تزئینات باید مطابق با سن و روحیه کودکانتان انجام گیرد. نباید اتاق فرزند ۳ ساله تان را مثل اتاق دختر ۱۳ ساله تان تزئین کنید. البته منظور این نیست که باید هر سال با بالا رفتن سن فرزندتان تزئین اتاق او را به هم بزنید. منظور این بود که باید اتاق کودکان را با توجه به گروه سنی آنها دکوربندی کنید.

تزیین اتاق خواب کودک


کلمات کلیدی : پرده اتاق کودک , تزئین اتاق کودک , وسایل اتاق کودک , چیدمان اتاق کودک , رنگ اتاق کودک , دکور اتاق خواب کودک , پرده رنگی اتاق خواب کودک , پرده جدید اتاق خواب کودک , گالری پرده آپادانا , پرده سرا در کرج , دوخت پرده اتاق کودک , تزئینات اتاق کودک.

 

پرده مدل زبرا

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 20:01 نوشته شده توسط آپادانا یکشنبه, 19 بهمن 1393 ساعت 16:00

 

پرده زبرا

پرده مدل زبرا,گالری پردههای زبرا,مدلهای پرده زبرا,عکس پرده2015,ژورنال جدید انواع پرده زبرا

 

 

صفحه 2 از 136

«شروعقبلی12345678910بعدیانتها»

دسترسی سریع

سفارشات خارج از کشور

ثبت رایگانپرده سرا

بانک اطلاعات پرده سراها

نصاب حرفه ای پرده

گالری پرده های تصویری (پرده های فانتزی)

سرگرمی

آداب و رسوم ملل

پیوندهای گالری پرده آپادانا

عضویت در سایت

با عضویت در سایت گالری پرده آپادانا از امکانات و تخفیفات ویژه بهره مند شوید.آمار بازدید از سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به گالری پرده آپادانا می باشد.